En ideal Lazer Epilasyon Cihazı

En ideal Lazer Epilasyon Cihazı

Cilt Tonunuza Uygun Lazer Epilasyon: En ideal Cihaz

En ideal lazer epilasyon cihazı hangisi? Tüm cilt tonları için en ideal makine olan Primelase lazer epilasyon aleti en seçkin güzellik salonlarının tercihi olmaya devam ediyor. Güzellik salonları için en iyi lazer epilasyon cihazı son zamanlarda müşterilerinin memnuniyetini ön plana alan tüm SPA merkezleri ve güzellik bakım alanı ile ilgili kliniklerde kullanılmaya başlandı. Pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen tüm kadınlar Primelase lazer epilasyon cihazını kullanan salonları tercih ediyor.

 

Cilt Tonu

En İdeal Lazer Cihazı

Açık Cilt Tonu

Diode Lazer- Primelase lazer epilasyon

Orta Cilt Tonu

 

 

Lazer Epilasyon ile Tüm Cilt Tonlarına Uygun Pürüzsüz Bir Cilt: Nasıl Yapılır?

Pürüzsüz bir cilt için ve tüm tüylerden arınmış sağlıklı bir ten için Primelase lazer epilasyon cihazını kullanmanızı öneririz. Bu cihaz güzellik salonlarında ve kliniklerde kullanılır. Her cilt türüne uygun işlem yapabilir. 4.800 Watt gücündeki makine 8100 nm dalga boyunda ve 3 mili saniyede bir darbe hızıyla etkili çözüm üretir. Dakikalar içinde istemediğiniz tüylerden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

 


Primelase lazer epilasyon kıl köklerine odaklanan yoğun ışık darbeleri yoluyla kılları kalıcı olarak yok etmek için kullanılan bir yöntemdir. Lazer epilasyon, ciltteki koyu renk pigmentlerine göre çalışır ve bu nedenle açık renkli tüylerde daha az etkilidir.


Primelase lazer epilasyon, her cilt tonuna uygun hale getirilebilir. Bu, lazer epilasyonun farklı dalga boylarının kullanılmasıyla mümkündür. Koyu cilt tonları, lazer epilasyon sırasında daha fazla ısı üretir, bu nedenle lazer cihazının dalga boyu ayarlanarak ciltte zarar vermeden kıl köklerine ulaşması sağlanır.

Primelase lazer epilasyon Avantajları
Lazer epilasyonun birçok avantajı vardır.
Kalıcı sonuçlar Lazer epilasyon, kalıcı olarak kılları yok eder.

Ağrısız Lazer epilasyon işlemi yapar.

Dakikalar içinde istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz

 

Lazer Epilasyon İle Tüm Cilt Tonlarına Uygun Pürüzsüz Bir Cilt


Lazer epilasyon, kıl köklerine odaklanan yoğun ışık darbeleri yoluyla kılları kalıcı olarak yok etmek için kullanılan bir yöntemdir. Lazer epilasyon, ciltteki koyu renk pigmentlerine göre çalışır ve bu nedenle açık renkli tüylerde daha az etkilidir.


Lazer epilasyon, her cilt tonuna uygun hale getirilebilir. Bu, lazer epilasyonun farklı dalga boylarının kullanılmasıyla mümkündür. Koyu cilt tonları, lazer epilasyon sırasında daha fazla ısı üretir, bu nedenle lazer cihazının dalga boyu ayarlanarak ciltte zarar vermeden kıl köklerine ulaşması sağlanır.


Lazer epilasyonun başka avantajları da var.
Lazer epilasyon, kalıcı olarak kılları yok eder. Lazer epilasyon, diğer yöntemlere göre daha az ağrılıdır. Lazer epilasyon, diğer yöntemlere göre daha hızlıdır ve büyük alanları kısa sürede işleyebilir.  Lazer epilasyon, diğer yöntemlere göre daha güvenlidir ve cilde zarar vermez.


Lazer epilasyonun bazı önemsiz dezavantajı da vardır.
Ucuz kıl tüy aldırma aparatlarına göre daha fazla para ödemeniz gerekir ki bu da uzun vadede 3-4 ay içinde kıllardan tamamen kurtulmanız nedeniyle, bu işlere artık para ödememe avantajınız olacak.